Znikające wolne miejsce

Witam Wszystkich.Mam takie pytanie,czy to normalne w Windows XP,że po kazdym jego włączeniu zmniejsza się ilość miejsca na dysku? Wczoraj miałem wolnego miejsca 7.13 GB,a nic nie ściągałem,ani nie istalowałem,a dzisiaj po włączeniu kompa sprawdzam,a tu 7.12GB.Nic nie aktualizowało się,żadne poprawki,komletnie nic.Bardzo proszę o jakąś radę.Chciałem dodać,że skanowałem programami pod obecność wirusów,jest ich brak.Pozdrawiam.

Jeśli masz włączone przwracanie systemu to je wyłącz.

I napisz czy sytuacja się zmieniła.

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=92894&

Bardzo Ci dziękuję za szybką odpowiedż,ale kompletnie nie wiem jak to zrobić,podpowiedz mi,tak pokolei jak.Pozdrawiam.

Zobacz w podanym wyżej przeze mnie linku :slight_smile:

Klikasz prawym klawiszem myszki na ikonę Mój komputer. Wybierasz Właściwości. Następnie przechodzisz na zakładkę Przywracanie systemu , zaznaczasz opcję Wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Potem tylko potwierdzasz

Jeżeli nie masz na pulpicie ikonki Mój komputer to wejdź do panelu sterowania i tam jest ikonka System i kliknij na nią dwa razy.

A tak woogle to nie musi być to wina przywracania systemu ponieważ mogą się pobierać jakieś dane z netu np. pliki stron jeżeli serfujesz po internecie. Możesz je usunąć, aby to zrobić najlepiej w trybie awaryjnym start => uruchom => cmd => wydaj polecenia:

(oczywiście nazwę swojego konta wpisujesz w odpowiednich miejscach w poleceniach)

Uwaga: Przy wchodzeniu do trybu awaryjnego będziesz miał do wyboru co najmniej dwa konta - Twoje i Administratora. Wybierz Twoje.

Zrób to co napisał adam9870.

I po sprawie.

start-> uruchom->

po kolei wklepujesz do uruchom, gdzie znajdziesz się w/w folderach gdzie usuń ich całą zawarość, gdzie w cookies nie usuniesz pliku Index

Tak mała zmiana, z 7.13 Gb na 7.12 Gb to jeszcze nic strasznego. Mogło Ci ubyć od zwiedzania netu i ściągnięcia kilku drobnych filmików. Ciekawe na ile Mb masz ustawioną wielkość cache’a w swoim Internet Explorerze? :slight_smile: