All Seeing Eye i brak serwerów po formacie

Zrobiłem format dysku zainstalowałem ASE(instalator pobiera najnowszą wersję) skonfigurowałem szybkość neta i grę, pod którą ma szukaać serwerów. I okazuje się, że w trybie campaniii(gra Enemy territory) jest tylko kilka serwerów, a przed formatem było kilkanaście, mowa o polskich serwach. Nie zaznaczam żadnej opcji typu password, ilość graczy, mapa żeby jeszcze bardziej nie zaostrzyć kryteriów. Gdy daje refresh cały czas ta sama lista. Nie wiem czy ma to związek z formatem bo przecież lista serwerów pobierana jest z internetu a nie z pliku na dysku, ale wcześniej było więcej. Wiecie co zrobić żeby było ich więcej, czy może wejść na jakiś serwer i później jakoś doda się ich więcej?

Yahoo oficjlanie zakonczylo wsparcie dla the all seeing eye i korzysanie z niego jest utrudnione glownie za sprawa wyswietlanie nie pelnej listy serwerow. Odznacz polske w modifiers i bedziesz mial polskie serwery tylko ze niestety bez polskich flag. Polecam uzywac np. xfire jako wyszukiwarki serwerow.

Właśnie jak kombinowałem to coś takiego zrobiłem, tylko bardzo wkurzające jest to, że nie ma polskich flag(choć na niektórych serwerach są).

Spróbuję tego wynalazku :smiley:

Dzięki

Złączono Posta : 13.08.2006 (Nie) 17:51

Zainstalowałem to xfire. Strasznie dużo ramu zżera. Szkoda, że nie można ustawić aby wyszukiwało tylko danego moda na serwerze np. etpro, bo chyba, że źle patrze.

Ja mam zaledwie 512 mb RAM i nie odczuwam az tak zzerania ramu. Chociaz musze przyznac ze mam o kilka fps’ow mniej przy wlaczonym Xfire.

Jesli chodzi o wyszukiwanie to nie jest ono zbytnio rozbudowane ale mozna zaznaczyc zeby wyszukiwal Ci tylko z jednego kraju.

Jak miałem włączony cały ten panel xfire to mi zżerało z 19 mega, więc o grze mogłem pomarzyć.

Szkoda, że nie ma wyszukiwaki z opcjami eye i wykrywaniem serwerów jak w Xfire. Niestety.

Moze po upadku EYE ktos sie tym zajmie i stworzy podobna wyszukiwarke serwerow gier :slight_smile:

Mozna przeciez zrobic na tym niezly interes nieduzym kosztem :slight_smile:

No to tak ja z samym Enemy Territory, gra kompletnie darmo i ile ludzi przyciąga :smiley: