Opera 9.01

Wszedłem dziś do Opery i wyskoczyło mi że jest nowa wersja przeglądarki, ale jej nie ściągałem. Ściągnął z was ją już ktoś?? Czy jest to wersja beta czy nie?? Jak wam chodzi, czy nie ma tych problemów co z 9??

Jest to oficjalna wersja.

Śmiało aktualizuj do 9.01 ==> jak na razie błędów nie zauważyłem żadnych.

To jest final. Masa rzeczy jest poprawiona jak np. nie zamykające się reklamy flash.

Można to wyłączyć jak ktoś nie lubi “powiadamiaczy”, (osobiście nie cierpię :-P) opera:config->UserPrefs->Check For New Opera = 0.

hmmm nie próbowałem, ale… zainstalujcie sobie macromedia flash 8.0 zamiast adobe flash 9.0 a reklamy nadal nie powinny się zamykać :mrgreen:

W operze 9.0 instalacja adobe flash 9.0 rozwiązywała problem z niezamykającymi się reklamami :slight_smile:

Witam,

A ja miałem problem :frowning:

Bo w wersji 9.0 nad wyglądem męczyłem się z pół godziny :frowning:

I jak zainstalowałem Opere 9.1 to wygląd zrobił się klasyczny (i wtedy przywróciłem system) a chciałbym korzystać z 9.1 :slight_smile:

A teraz masz ten wygląd co chcesz mieć w wersji 9.0?

Ściągnij najnowszą instalację 9.01 ze strony dp czy http://www.opera.com

Odinstaluj operę z panelu sterowania => dodaj / usuń programy (pod żadnych pozorem nie usuwaj folderów opery z documents and settings !!

Teraz pozostaje instalacja nowej wersji 9.01.

Domyślnie powinna ona wczytać stary profil użytkownika (wraz z tempem, hasłami, ciasteczkami, wyglądem i innymi)

PS. nie ma opery 9.1 tylko 9.01 ;]

To po co piszesz jak nie próbowałeś ?.

TEST

9.01 + 8.0.24 (npswf32.dll) i działa.

Pierwszy klik jak pewnie daje się zauważyć, jest potrzebny teraz do aktywowania kontrolki. Taki porąbany patent firmy Eolas :evil: .

Można to obejść :smiley: .

http://www.howtocreate.co.uk/operaStuff … toactivate

Jednak natrafiłem już na stronkę gdzie ten skrypt przeszkadza.

aju dzięki za porade, ale w czasie deinstalacji (w Dodaj/ lu usuń programy wyskoczył taki błąd)

Po tym pasek deinstalacji się cofnął i wyskoczył błąd “Bład krytyczny podczasz instalacji” :-x capture1fu6.th.jpg

kurde, od kiedy zainstalowalam ta wersje opery wiekszosc stron (chociazby np onet.pl) mi sie nie otwiera :frowning: poczta przez program pocztowy w operze w ogolr sie nie chce sprawdzac, a jak jakies strony juz sie otwieraja to strasznie dlugo, co sie dzieje?? ;-( teraz tez pisze z IE bo inaczej sie nie da wejsc :frowning: pomocy!

A mi przed chwiląnastąpił cały wysy przeglądarki.

Wszystko wróciło do domyślnych ustawień od tak sobie :shocked!:

bez kitu, co za wersje oni wydali, moj pierwszy zawod na operze… aju powiedz mi, jak znowu klikam w ta instalacje wersji 9.01 to wyskakuje wybor opcji napraw lub odinstaluj, napraw nic nie daje, ale opcja odinstaluj odinstaluje tylko ta badziewna wersje czy calutka opere ?? ktos sprawdzal to juz moze ?? :frowning:

Chyba całą ;]

Jak jeszcze raz mi opera sprawi taki prezent to wracam do 9.0 :lol:

to jak usunac tylko ta dziadową wersję?

Odinstalowujesz całą 9.01, ściągasz instalację 9.0 czy 8.54 i instalujesz :stuck_out_tongue:

_mona chyba nie da rady :roll:

Jeśli chcesz mieć spowrotem Opere 9.0 (z wyglądem jaki miałaś) to przywracanie systemu :wink:

skad wziasc wersje 9.0 ??? na stronie “dobre programy” jest tylko 8.54 i 9.01 zarzuci ktos link?

klik