Jak wprowadzić mając Xp "akcent2"?

Witam fachowców !!

Problem mój, to brak polskiej czcionki w IncrediMail. Mam darmowy program z NIEZBĘDNIKA, mam programik ‘akcent2’ z windows.online.pl, ale przy wprowadzaniu go do ‘ustawień tekstowych’ pojawia mi sie komunikat: SYSTEM WINDOWS 2000 NIE MOŻE POPRAWNIE ZAŁADOWAĆ UKŁADU KLAWIATURY: POLSKI - POLSKI(AKCENT). Mam nadzieję, że robię gdzieś prosty błąd, bo pisanie literki ’ ł ’ w IncrediMail wywołuje skrót klawiszowy, a nie ‘tworzy’ literę. A JA BARDZO LUBIĘ PISAĆ I TO PISAĆ POPRAWNIE !!

Czy może ktoś mi pomóc i wskazać jak właściwie ustawić czcionkę :?:

ps. Czy na prawdę Modem Booster coś daje ?? Mam niestety zwykły modem i Ci co go mieli znają mój ból…

Z góry dzięki za podpowiedzi… Władek

Sam go kiedyś używałem i powiem szczerze, że nie odczułem różnicy w prędkości połączenia :?

nic prostrzego juz ci pishe jak jest w Xp’eku:

rozpakuwywujesz => klikasz na instaluj.bat => wchodzisz w Panel Sterowania\Opcje językowe i regionalne\Języki\Szczegóły\Dodaj dodajesz Polski (Akcent) i wybierasz jako domyślny Polski (Akcent) i zatwoerdzsz :smiley:

PS

może być wymagane powtórne uruchomienie systemu 8)

PS2

Temat postu: jak wprowadzić mając Xp "akcent2" ?

SYSTEM WINDOWS 2000 NIE MOŻE POPRAWNIE ZAŁADOWAĆ UKŁADU KLAWIATURY: POLSKI - POLSKI(AKCENT)

to w koncu jaki masz ten system:> a moze siagnales nie do tego co trzeba :stuck_out_tongue: