Strona torretowa

Czy wie ktoś co się stało ze strona ************* ?

Do nie dawna była to największa strona torrentowa w Polsce, podobno teraz ma inny adres. Może wie ktoś jaki

Tommekx regulamin :?: źródełka wysychają :twisted:

:confused:

Jak zamknęli identyczny temat, o stronie… no wiecie jakiej, nie będe modów wysilać, to ten pewnie też zamkną :confused:

Ja nie wiem co się stało…

A co złego jest w sciąganiu plików z sieci p2p? No pewnie, że od razu skojarzenia, przecież można również ściągać legalne pliki z sieci p2p.

programy kupować w sklepie a nie ściągać :evil:

Myszak słyszałeś kiedy o programach typu freeware lub trial? :evil:

to masz serwisy jak np. vortal dp. Dziwne że ściągasz ze strony która łamie regulamin tego forum :evil: rozprowadzając pliki torrent do nielegalnych (pełnych) wersji :evil:

Że sciągam pliki freeware lub trial to od razu jestem pirat? A poza tym uwierz mi, ale na dobreprogramy.pl nie ma wszystkich programów, które akurat mi są potrzebne w danej chwili.

******** to jest jej nowy adres

no bez jaj :evil: :roll: :shock:

Wielkie dzięki Shawn Michaels

Myszak zły dzień dzisiaj miałeś czy co ?

Ostatnio przez torrenta ściągnąłem sobie Auto patchera i co tez jestem piratem ?

Ja nie sadzę…i dużo programów typu freweare ściągałem przez torrenta a to dlatego że szybciej czasami się zassa niż ze stronki

to wejdź na tą stronę :roll: i podziwiaj pełne wersje, cracki i seriale :?

To niestety wada p2p :frowning:

Chyba nie czytałeś regulaminu forum:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Jeszcze raz zobaczę takie strony z crackami, serialami, filmami itp - będzie niemiło.

Tutaj takich stron nie opłakujemy.

Dobra nie chodzi mi o tę strone, ale napisałeś :

Czy jest w tym coś złego jak ściągnę wersję bezpłatną z torrenta??

Czy choćby program tlen czy gg :stuck_out_tongue:

Choć większość używa torrentów do nielegalnych rzeczy, nie znaczy to że wszyscy co ściągaja z torrenta są piratami :wink:

przez p2p mozna tez sciagnac byle jakiego linuksa np.

tak samo jak z nozem - mozna zabic, mozna pokrajac chleb :slight_smile:

aero masz rację :slight_smile: mój błąd xle to napisałem :frowning: przyznaję się do błędu :frowning:

Bez jaj to są chyba niektórzy użytkownicy tego forum.

Szkoda, że regulamin oprócz piractwa nie zabrania również kołtunerii.