Autmatyczna aktualizacja

właśnie zainstalowała mi się SP2 automatycznie w win.XP i krzyczy o program antywirusowy. A skond go wziąść?

Jak nie masz programu to wybierz jeden z darmowych dostępnych na Vortalu. Albo mu odznacz aby nie monitorował antyvira w centrum zabezpieczeń. :smiley:

Panel Sterowania - > Centrum zabezpieczeń - > Zmień sposób informowania mnie przez Centrum Zabezpieczeń

dzięki

Z tym antywirusem to bym nie ryzykował.Według ostatnich danych masz potencialnie tylko 20 minut w sieci do pierwszego kataru…

Według ostatnich danych Symanteca to z tych 20 minut zrobiło się … 3 sekundy :o :o :o

Fiesta dzieki za sprostowanie . Obyś był złym prorokiem…

Ja też kiedyś nie instalowałem żadnych programów antywirusowych w zasadzie system poprawnie pracował około 2-3 miesięcy jak sie coś zaczął pierniczyć to robiłem format ale jak komp mnie coraz więcej wciągnął i miałem już sporą ilość zainstalowanych programów to format przyprawiał mnie o ból głowy a zwłaszcza instalowanie wszyskiego od nowa praktycznie cały dzień stracony no i w koncu przekonałem sie jaką dobrocią jest posiadanie na kompie antywira mój system bez zstrzeżen pracuje już ponad 2 lata nawet pewnie zapomniałem ja robi sie format.

A w ktorym to bylo roku ??

Chyba jeszcze za czasow PeeReL’u 8)

Fiesta podal dosyc hardcorowy post