XP Profesional nie rozpoznaje plików na płytach butujących

Po włożeniu płyty - obojętnie z jaką zawartością - nie otwiera sam , ani też nie wyskakuje okienko wyboru co zrobić dalej z zawartością płyty, nie rozpoznaje plików na płytach butujących, autorun, oraz nie ma też funkcji takiej jak autorun( jeśli by wziąść prawy myszy na napęd CD- Rom )Wystawiłem juz podobny post, ale chyba był mylnie odebrany. Nie chodzi mi tu o sano okienko autorunu lecz o odpalanie i tym samym rozpoznawanie plików butujących na tych płytkach takich jak :gry, programy, systemy operacyjne. On tych płyt wogóle nie odpala i co ciekawe nie rozpoznaje też plików butujących na tych płytach. Ktoś mi zaproponował aby zajżeć tam ( Menu start/uruchom i wpisujesz “gpedit.msc”

teraz po kolei: konfiguracja komputera, szablony administracyjne, system, wylacz funkcje autoodtwarzanie i ustaw na “wylacz” ) lecz to nie poskutkowało. Prosze Pomóż mi. :smiley:

Cześć .

Biorąc pod uwagę że nie możesz uzyskać odpowiedzi, a to jest forum w którym rozmawia się tylko o oooorginalnym oprogramowaniu zacytuje Ci moderatora Madafaker

" A dlaczego nie zadzwonisz do pomocy technicznej Microsoftu…po zakupie służą pomocą techniczą bez problemu…która jest bezpłatna…przypomnę Ci numer 0 801 308 801…daj znać jak się “dodzwonisz”… "

_________________

Pozdrowionka.

:arrow: nik czy nie jest to z Twojej strony złośliwością ?? Bo niestety taką nutę wyczuwam w Twojej wypowiedzi. Jeżeli masz jakieś uwagi do madafakera to czemu nie skierujesz ich bezpośrednio do niego na PW ??

Tym bardziej że poprzedni respondenci wskazli sposoby rozwiązania nurtującego go problemu tylko pytający nie potrafił z nich skorzystać.

  1. fiesta nie jest to złośliwość z mojej strony , nie mam nic do pracy moderatorów uważam że to co robicie jest ok i też korzystam z waszych porad , to że zacytowałem madafakera było w jakimś sensie odpowiedzią na problem który trapi Marazm ,a mianowicie że może się zgłosić do pomocy microsoftu i na pewno mu pomogą jeżeli nie zadawalają go odpowiedzi , które otrzymał na tym forum. Jeżeli któryś z moderatorów poczuł się urażony to serdecznie go PRZEPRASZAM

_ :smilecolros:

________________________

Pozdrowionka.

Jeżeli mylnie odczytałem Twoje intencje przeprosiny należą sie również i z mojej strony :oops: :oops: :oops: