P2p

Witam

Poszukuje programu typu P2P, który by nie ciągnoł zadnego syfu a zarazem był dobry do sciągania muzyki, mam obecnie Kazaa Lite Rewolucja która ściąga mi dużo syfu.

I który jes nielegalny. :!:

Chcąc sciągać przez p2p to się trzeba zaprzyjaźnić z syfami niestety. :lol:

Ja ci polece eMule szpyko sciaga(zalezy od id) i bardzo malo syfu

to ciekawe mam K “resurection” i zadnego syfu mi nie ściąga sprawdzam kompa regularnie pliki ,rejestr i nic co by było podejrzane nia mam, pewnie jak sie sciąga XXX to tam pełno siedzi dziadostwa trojanów i spaware ale to mozna sobie sciągnąć tez emule ,ja zostaje przy tym co wymieniłem

Soulseek lub Emule.

co prawda to prawda :smiley:

masz farta :roll: bo innego wytłumaczenia nie ma co do kazzy :slight_smile:

w pewnym sensie masz racje. na xxx siedzi tego najwięcej. ale też dużo złośliwego kodu jest również ukryte w innych plikach czy aplikacjach.

Niby Kazaa rewolucja nie ma syfu i dlatego jest nie legalna :?

ja tam polecam siec Torrent, jeszcze ani razu mi sie nie zdażyło abym zlapał jakiegoś wira czy sciągnął fake`a. To nie jest to co emule czy kazaa.

Dziękuje za uwagę :lol:

DC++. Jeszcze nigdy nie trafiłem na np. “pustą” MP3.

PS. Żeby nie było, usuwam daną piosenkę po 24. godzinach :D.

:x :expressionless:

tylko and wyłącznie eMule :!: największa baza plików w sieci i największa liczba użytkowników :!: owszem zdarzają się oliki z robakami, ale eMule potrafi je zidentyfikować i informuje o tym od razu :!: naprawdę zdecydowany lider :slight_smile:

Moim zdaniem najmniej syfu i fake’ów jest na DC++

pod linuksem nieważne czym bedziesz ściągał, wszelkiego rodzaju syfy cię zbytnio nie interesują :stuck_out_tongue: