Problemy z eMule - Zgłoś -

Witam serdecznie :D. Jeżeli macie jakieś problemy z eMule to proszę je zgłaszać tutaj :). Już wiele lat siedze na eMule i dużo już wiem na ten temat! Więc zapraszam.

Hej!

Mam do Ciebie pytanko:

jak skonfigurować parametry łącza w emule pod kątem sieci LAN ?

Hmmmm. To zależy jaki rodzaj masz i jaka jest prędkość tego łącza.

oficjalnie moja sieć osiedlowa lan jest o przepustowości 100Mb/s

ale gdy testuje łącze na stronce:www.numion.com to szybkość waha sie od 19 kbps do 300 kpbs. Wiesz u mnie to zależy od ilości urzytkowników którzy korzystają z łącza w danej chwili.

Prosze bardzo:

Dowload: 32 kb/s

Upload: 8 kb/s

Limit liczby żródeł na jeden plik: 1000

Całkowita liczba połączeń: 60

Ilość połączeń na 5s: 40

jakie te ustawienie by nie były,to najlepiej jest metoda prób,i błedów,i oczywscie testowanie róznych wersji,bo kazda u innego inaczej sie sprawuje.

Mam pytanko. Jak mam skonfigurować eMule chodzi mi o parametry łącza mam sieć LAN ale u mnie prętkość wacha się od 80kbps do 110 kbps (sprawdzałem na http://www.numion.com)

Wszedłem tam i jakoś nie wiem jak to sprawdzić…

Wchodzisz w numion.com z menu wybierasz yourspeed, zaznaczasz Polska [Poland] i … start! :lol:

http://www.numion.com/YourSpeed/

Zaznaczasz Poland dajesz Start! i zaczyna testować.

Mam jeszcze pytanko bo mam eMula 0.40f.26 Neostrade i słabe transfery jak je ewentualnie zwiększyć? Bo raczej nie jest to wina źródeł bo tych jest dużo. Testowałem speeda na numion.com i wyszło mi Throughput - 167 kbps.

Dowload: 16 kb/s

Upload: 8 kb/s

Limit liczby żródeł na jeden plik: 700

Całkowita liczba połączeń: 45

Ilość połączeń na 5s: 35

Serdeczne dzięki

Dopiero zacząłem się bawić eMule. Jak poustawiać Parametry Łącza dla prędkości netu 128kbps? (stałe łącze)

Jeśli można ja również chciałbym się dowiedzieć jaka jest optymalna konfiguracja. Moje parametry to: Neostrada, Throughput - 234 - 481 kbps/s,

Ja tez ma NEO,i teraz używam,eMule moda emule0.41b29-MorphXT-v1.0-HOTFIX,a moje ustaienia to:

Pobieranie możliwosci: 64KB/s

–||-- limity :64KB/s

Wysyłanie możliwosci : 16 KB/s

–||-- limity 10-11 KB/s

Ilosc zródeł na plik 200-300

Limity połączeń 500-700

Liczba nowych połączeń na 5 sekund: 40-60

Takie są moje,i u ciebie nie koniecznie sie sprawdzą,a najlepszą metodą na początek,bedzie ustawic,orginalnie,czyli w zakłądce paramtery połączenia na dole kliknij Wizard,i ustaw,wpierw pod twój typ łącza czyli 512/128,i niech na tych ustawieniach bedzie tydzień,pozniej możesz,sie bawic w ustawienia po swojemu,najlepsza metoda:metoda prób i błędów,i przedewszystkim CIERPLIWOSC!!!

Dowload: 16 kb/s

Upload: 8 kb/s

Limit liczby żródeł na jeden plik: 500

Całkowita liczba połączeń: 50

Ilość połączeń na 5s: 35

Dowload: 0 (bez limitu )

Upload: 12 kb/s

Limit liczby żródeł na jeden plik: 2000

Całkowita liczba połączeń: 100

Ilość połączeń na 5s: 35

Dzięki. Pozdrawiam.

jakie mam pustawiać parametry łącza - siec osiedlowa dsl - 512kb/s

z góry dzieki :slight_smile: