Karta dzwiękowa do Logitech z-5500

WItam !

Zwracam sie do was z prośbą. Posiadam głosniki Logitech z-5500, i mam aktualnie karte : Creative: Sound Blaster Audigy ( cena ok. 100-150zł )

Wyraźnie słysze że głosniki nie dawaja okazałego dzwieku jaki powinien być przy Certyfikacie THX itp… Jest to zapewne sprawa karty dziekowej.

i Jeszcze jedno… Panel sterowania w tych oto glosnikach szybko mi sie nagrzewa… czy moze byc za to odpowiedzialna karta dzwiekowa??

Z góry dzieki.

Pozdrawiam Sebol.

X-FI

Tańsza wersja X-FI

X-FI-Wersja z panelem

Raczej karta dzwiękowa nie ma nic wspólnego z nagrzewaniem sie panela.

Złączono Posta : 01.05.2007 (Wto) 17:57

Ps: karta którą posiadasz to dobra karta ale skoro twierdzisz że nie odpowiada Twoim wymaganiom to można zmienic. :wink:

Tez własnie patrzyłem na X-FI:)

Powiem Ci że może i jest dobra ale na głosnikach niższej klasy;)

MIałem Tracerki Eclipse 2+1 i dobrze działała… lecz gdy zmieniłem na Logitech z-5500 czuje że nie jest to karta do tego zestawu;)

Ja patrzyłem na taka:

http://allegro.pl/item187710039_sound_blaster_x_fi_elite_pro_gratis_nowa_fv_wawa.html

Tylko nie wiem czy jest dobra;)

A zgrywasz muzykę na kompa? Tworzysz , obrabiasz itd?

Jeżeli nie to ta wersja z panelem w zupełności Ci wystarczy. Chyba ze nie masz co robic z pieniędzmi i możesz tyle wydac-wtedy wez tą co podałeś.

Jeżeli zdecydujesz sie na którąś z serii X-Fi to nie zapominaj o regularnym aktualizowaniu sterowników i softu od karty ze strony Creativa.

Pudełeczkach ? Człowieku co Ty piszesz. Mocniejszych i bardziej dynamicznych głośników komputerowych nie ma. Wiec… popisać sobie możesz…

A dla Ciebie Z 5500 to jaka to klasa ? Poniżej przeciętnej ? Powodzenia. Chyba nie wiesz o które głośniki chodzi. Bas s Woofera wbiłby Cię w podłogę.

Tak to jest… ludzie sie lubią wypowiadać na temat czego nie mają… i zapewne … w bliskiej przyszłości posiadać nie będą

Stary do kogo Ty piszesz :shock: Chyba że mod usunął kogoś post. :smiley:

Masz racje bass jest rewelacyjny.

P.S Mam te głośniki i karte creative sound blaster audigy i dźwięk jest super.

P.S2 Z tym panelem to nie wiem o co Ci chodzi 5eb0l gdy dotykam panelu czuć ciepło ale trochę chyba przesadzasz z tym ciepłem. :mrgreen:

enjoypoznan

Do kumpla który sam usunąl swój post. Chyba zobaczył w końcu co to za głośniki. Pewnie pomylił Z serią X. I mówi że to kiepskie głośniki. LOOOOOOOOL …

gryzek11 No glośniczki najlepsze. Dlatego swoje kosztują

A co do ciepła… to ona wzrasta jeśli słucha się długo powyżej połowy :slight_smile:

Wiadomo czym głosniej tym robi się cieplej… ale nie ma co sie martwic.

Jedyne co udało mi się uszkodzić w tych głośnikach to spalic kanały ;F w SB. 4 kanały bodajże poszły… Ale nie naprawiałem tego bo miałem drugi zestaw.