Jaki system?

Na razie używam Windows’a, jednak moje poparcie dla tego systemu maleje coraz bardiej i zastanawiam się nad kupnem nowego Linux Mandrake’a, jednak nie wiem czy watro?

Dla mnie Windows jest najlepszym systemem. Nietylko ja używa komputera w domu i juz to widze siada mój tata i się pyta co to ma być i zmiana na winde :smiley:

Ja używam WINDOWSA (XP) :slight_smile: Nawet nie mam zamiaru instalować Lindowsa czy Linuxa :slight_smile:

Pozdro!

A już był podobny temat :smiley: … Ja korzystam z Windowsa XP Professional i nie zmienie :stuck_out_tongue:

Ja od kilku dni jadę na Win 2000 Prof i na razie jestem bardzo z niego zadowolony.

Pozdrawiam.

Siema !!

narazie WIN98…ale za niedługo przesiadka na WINXP…

Ja używam Windowsa XP Pro i nie zmienie na nic innego. Przed tym korzystałem z ME to była taka lipa, że się opisać nie da. Zmienie Xp na jakiś nowy jak się pojawi. Może na Longhorna z polską wersją i pełną, nie beta.

Pozdrawiam

Też mam XP Pro, ale nie jestem zadowolony. Kiedys miałem 98 i tez nie był dobry. Windows to /cenzura/ nie system. Tyle dziór nie ma nawet w serze! :shock:

eeeeeeee tam, co Ty gadasz. Win XP PRO to najlepszy Windows jaki wynaleźli. Jak nie umiesz niego korzystać to Ci się sypie.

a który z Xp eków jest lepsz słyszałem że na Xp homie chodzą więcej grier niż na profesionalu i ze home jest wydasjniejsz i że wogóle jest lepszy od profesionala

XP Home to /cenzura/!! Napewno nie jest lepszy od Profesorka. Na Home i na Profesorku chodzą gry bez problemu, a jak nie chdzą to trzeba ustawić zgodność systemu Win 98 i wszystko będzie miodzio.

Obecnie używam WinXP SP1. Wg mnie jest najlepszy. Do niedawna używałem Win2003 w wersji trial i też jest spoko.

Pozdrawiam :slight_smile:

ja akurat mam xp-pro i linuxa mandrake 9.2 z czego na xp pracuje a linux-em sie narazie bawie i poznaje go

Ja używam Windowsa XP. Raz miałem taaaką awarię, że się system nie chciał uruchomić i stał w martwym punkcie. Tylko mi jedna dyskietka startowa była potrzebna. Okazało, że takiej nie miałem. Nagle, przypomniało mi się, że mam Linuksa na płytce. No to już. Uruchamiam, patrze, próbuję naprawić zmiany z XP. Już się cieszyłem a Linuks coś nie chce zapisywać. Kombinuję, kombinuję a tu tylko trzeba włączyć zapisywanie klikając prawym na dysk i włączając jedną opcję… Wtedy Linuks uratował mi życie …

A tak wogóle to XP się tak wcale często nie wiesza…

EksPi :smiley:

A ja mam XP Professionala i czasami odpalam Knoppixa 3.2