Mam problem z lsass.exe w XP

dzieki pokombinuje sie

Phylby jak siedzisz w przetaktowywaniu proockow??? jak myslisz czy takie rzeczy moga sie brac od zbyt wyskojej temp pracy lub nie tyle temp. co zbyt wysokiego taktowania???

Zabardzo to nie siedzę .Ale wszysko możliwe! Jesli masz przerobiony procek ,to chyba można wrucić do orginalnch ustawień , choćby napięć, albo zmniejszyć taktowanie . Sprawdzić nie zaszkodzi.

zainstaluj latki na blastera! !!

http://www.mks.com.pl/baza.html?show=de … onid=2417

clean do blastera

nazywa sie fixblaster - nie mam linku do niego ale w kazdej wyszukiwarce po wpisaniu “fixblaster” powinno sie znalesc

isassera

http://www.wirus.pl/baza.html?show=descriptionid=2789

tu jest clean dosassera

http://www.mks.com.pl/files/pomoc/MksClean.exe

to powinno pomoc a dodatkowo mozesz wkleic log z programu hijackthis

znajdzesz go tu :

http://www.majorgeeks.com/downloadget.p … e6434cfc13

pozdrawiam

A Ty przypadkiem nie mylisz

LSASS.EXE z ISASS.EXE?

LSASS.EXE to proces systemowy.

Cytuję WinTasks:

Process File: lsass or lsass.exe

Process Name: Local Security Authority Service

Description: Windows Local Security Authority Server Process handles Windows security mechanisms. It verifies the validity of user logons to your computer or server. Technically, the software generates the process that is responsible for authenticating users for the Winlogon service.

Company: Microsoft Corp.

System Process: Yes

Security Risk ( Virus/Trojan/Worm/Adware/Spyware ): No

Common Errors: N/A

A ISASS.EXE to:

Process File: isass or isass.exe

Process Name: isass

Description: Virus added to the system as a result of variant of the OPTIX PRO TROJAN that opens TCP port 3410 and allows a hacker to control an infected computer.

Company: N/A

System Process: No

Security Risk ( Virus/Trojan/Worm/Adware/Spyware ): Yes

Common Errors: N/A

LSASSa się raczej nie pozbędziesz, bo i nie ma po co, a z Sasserem powinien sobie poradzić zaktualizowany antywirus albo szczepionka…

dawno mnie nie bylo ale nie mialem dostepu do kompa dzieki wszystkim zainteresowanym odnosnie tego mojego calego problemu ,problem polegal tak jak pisalem w LSASS.EXE czyli w Local Security Authority Service z tad te problemy jak wszystcy mysleli ze to wirus problem sie rozwiazal kiedy zmniejszylem troche taktowanie zegara na procku widac zbyt wyskoi overclocking mu nie pasi hehe i to pomoglo kopm przestal sie wysypywac i miec jakiekolwiek problemy takze dzieki wszytskim za pomoc… pozdrawiam RAMZES

Ja przez moment tesh mialem stracha z tego powodu, bo zauwazylem ze w moich procesach rowniez wystepuje lsass, ale dzieki Konradowi Mantorskiemu wszystko sie wyjasnilo i mi ulzylo z deka :smiley:

Swoja droga dobry cyrk tu powstal => nie bylo problemu takiego jakiego sie wiekszosc spodziewala co dowodzi temu, ze komputer zachowuje sie czesto nieobliczalnie :smiley:

Przeczytałem całość bardzo uważnie.

Nie chwaląc się, doszedłem do tego że to sprzętowy problem po jakichś 6 min. Co więcej - jest to dość powszechne przy przetaktowywaniu, nagle są problemy i nijak nie można znaleźć szczepionki…

Wielu rozsądnych ludzi chciało ci pomóc ra_mzesie, sądząc że masz idealny sprzęt, ja powątpiewałem od samego początku.

Gdy zdarzają się takie problemy moim znajomym (czyt. klientom) zabieram płytkę z linuxem i jazda! !!

Zaraz wychodzi co kompa boli. Raz nie wyszło - ale to dłuższa historia niż ta tutaj…

Pozwolę sobie na konkluzję wątka (fuuuuuj - co za słowo obrzydliwe) ZAWSZE ZACZYNAJ OD TESTÓW SPRZETU! !!

CO podejrzewałem?

  1. kondensatory zasilacza na płycie

  2. Kartę sieciową - prosta sprawa podmienić kartę za 15 zet

  3. zasilacz komputera (to chyba było główną przyczyną- po przetaktówaniu pobór mocy dość znacznie sie zmienił na co zasilacz IMPULSOWY reaguje skokami napięć, skoki napięć powodują niestabilność jądra procesora -tak jakby kondensatoor jakiś miał przebicie- i procesy dążyły do uniknięcia zniszczenia systemu czyli zamykały system ostrzegając -z tych samych mechanizmów korzysta Blaster- i to wszystko.

Kilka prawd powszechnych:

AAA Pamiętajcie!! zeby zacząć zabawę z overclockingiem trzeba mieć odpowiedni sprzęt.

BBB Jak się ma dobry sprzęt to po co przetaktowywać???

CCC Przetaktowują ludzie nader oszczędni (skąpi) albo ubodzy materialnie więc robią to na sprzęcie klasy ECS.

DDD I częto mają z tym problemy - jak w tym wątku.

EEE Dzięki temu my serwisanci mamy pracę i ubaw w jednym

FFF Praktyka stosowana - przetaktowywanie nie daje żadnych wymiernych korzyści Sprzęt się szybciej starzeje, coraz częściej ulega awarii. Da się czasem uruchomić jakąś lepszą grę, ale w większości wypadków pograć się nie da. Taka gra i tak najczęściej bywa “pożyczoną kopią zapasową” więc nie ma się co przejmować - KRADZIONE NIE TUCZY.

I jeszcze jedno przysłowie - chytry dwa razy traci

I jeszcze - jesteśmy za biedni żeby kupować rzeczy tanie

A to moja maksyma serwisowa:

OSZCZĘDZAJĄ “BOGACI”, A NAM SIĘ OPŁACI…